Category: Classical Rock/Progressive

Se On Vain Neekeri - Joni Kapina - Lopeta Se Ulina (Cassette)

8 Replies to “ Se On Vain Neekeri - Joni Kapina - Lopeta Se Ulina (Cassette) ”

  1. kun se vain on mahdollista. Jos koet, että joku yksinäinen ikäihminen voisi hyötyä lähim-mäispalvelusta, voit soittaa diako-niapuhelimeen. Jos taas koet, että diakoniatyö voisi olla sinun pal-velutehtäväsi seurakunnassa, ota yhteyttä diakoniapuhelimen kautta Raija .
  2. Nëse nuk e keni ende një të tillë në gardërobë nuk e kuptojmë se çfarë po prisni, pasi ajo po bën namin. Ne po ju ndihmojmë me disa ide kombinimesh dhe formash që i sjellin të famshmet shqiptare dhe me siguri do iu pëlqejnë: Look pak më rock prej lëkure si Elvana Gjata. Bereta tradicionale prej stofi si e Xhensila Myrtezaj.
  3. Vain elämää: Etkot -jakso listasi 20 kaikkien aikojen parasta Vain elämää -kappaletta, jotka valittiin keväällä katsojien äänestyksellä seitsemältä ensimmäiseltä kaudelta. Ykköseksi kohosi Jenni Vartiaisen tulkinta Cheekin kappaleesta Keinu. Artisti kertoo olevansa valtavan otettu kappaleen saamasta suosiosta. ”Haluan kiittää kaikkia äänestäneitä. Merkitsee.
  4. Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur në qendër të Lipjanit sot rreth orës Policia e ka konfirmuar për Express se nga kjo përleshje ka mbetur i vdekur një person dhe se një tjetër ka përfunduar me lëndime në kokë. Express do të iu mbajë të informuar për këtë.
  5. Kur mendohej se rrahjet mes LDK-së patën përfunduar 13 vjet më parë, ato janë kthyer përsëri. Historia e rrahjeve karrigeve të famshme në LDK gati sa nuk është kthyer ditët e fundit. Sot Policia e Kosovës është detyruar arrestojë disa persona nga mbledhjet e LDK-së. Përleshja fizike brenda LDK-së kishin filluar vite më parë ku [ ].
  6. Në Lina Medina, lindi një djalë në moshën 5 vjecare, 7 muaj e 21 ditë. Vajza kishte lindur në 27 shtator të në Paurange, një fshat i vogël në Ande. Sipas mjekëve të atëhershëm vajza kishte filluar të kishte menstruacione që kur ishte 8 muajsh (te tjerë thonin kur ishte 2 .
  7. Dyshimet janë se ato dosje, janë dokumente që u grabitën nga Prokuroria e Durrësit në maj të vitit , nga persona që ende sot nuk janë identifikuar. Këto dokumente të vjedhura ishin dosje korrupsioni, që lidhen me pronat, mes të cilave edhe ajo e abuzimit me pronat dhe .
  8. Kaq joshëse vështirë se e keni parë Flaka Krelanin (Foto) Flaka Krelani nuk po i kursen fare imazhet provokative kohën e fundit, transmeton Indeksonline. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi duke ngrënë një buzëkuq. Ndonëse provokuese, Flaka po shkëlqen në këtë imazh./Indeksonline/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *